Фотовиставка робіт людей, які зазнали цькувань однолітків (ВІДЕО)

фотовиставка булінг фото

В Ужгороді представили фотовиставку робіт людей, які зазнали цькувань однолітків. Булінг, або цькування та жорстокість серед дітей – в сучасному світі проблема номер 1. І увага дорослих до них має бути відповідна.

Різними способами зупинити поширення булінгу – на це спрямована фотовиставка, що відкрилась в Ужгороді.

Марія МЕНЖУЛ, заступниця директора Юридичної клініки УжНУ

Були виставки, пов’язані з екологією, були виставки, пов’язані з рівністю. А цього року цікава тема – стоп булінг. Ми, насправді, дуже хвилювалися, чи зможуть діти через творчість, через фотографії зобразити своє бачення. І, насправді, наші страхи виявилися марними. Наші діти вкотре нас дивують. Наша шкільна молодь, напевно, в Україні. Різне бачення, креативне. До того ж, все таки булінг – це зло, проти нього варто боротися.

Підлітки часто зазнають цькувань однолітків тільки через прагнення вирізнятися з натовпу і бути індивідуальними. Переможниця фотовиставки каже: таке ставлення соціуму може завдати непоправної шкоди.

Діана ДЕМІДОВА, переможниця фотоконкурсу «Такі як є: СТОП БУЛІНГ»

Булінг – це насильство, а насильство може вбити людину з середини. Це печально. Це те, що може зламати підлітка і потім вже мало що можна повернути.

Учасники конкурсу – школярі ужгородських навчальних закладів. На подібних заходах їх вчать не боятися бути собою та демонструвати це широкому загалу.

Марія СИМКОВИЧ, методист управління освіти Ужгородської міськради

Це є підсумок конкурсу фоторобіт, який називається «Такі як є: СТОП БУЛІНГ». Цей конкурс проводився у рамках 16-го мандрівного фестивалю документального кіно Docudays UA. У рамках цього фестивалю протягом місяця ми показували різні фільми про права людини і проводили такий конкурс. «Такі як ми є» покликана показати всім не боятися бути не такими, як інші, не такими, як всі. А також протидіяти такому масовому явищу, як булінг.

Виставка відкрита для всіх охочих. Організатори сподіваються через незвичайні образи та слова дітей змінити ставлення суспільства до сучасної молоді.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *