Ентузіасти розробили Ужгороду власні туристичні стікери у Viber (ФОТО)

стікери вайбер Ужгород фото

Ужгородські ентузіасти розробили 42 Viber-стікери для обласного центру Закарпаття. Про це в коментарі кореспонденту повідомив автор ідеї Василь Головей.

“Ідея як така виникла у нас три тижні тому — саме тоді у Viber відмінили плату за оригінальні стікери, бо раніше це коштувало близько $20 тисяч… Оскільки ми з командою є патріотами міста та області, то розробили ідеї стікерів, знайшли дизайнерів і втілили цей проєкт,” – розповів Головей.


За його словами, стікери безкоштовні для завантаження, у відкритому доступі вони є ще лише три дні, проте тисячі користувачів уже завантажили їх собі на смартфони.

стікери вайбер Ужгород 2 фото

“Цей проект розроблений передовсім для туристів. Зокрема, є стікери “Я їду в Ужгород”, “Я на Петефі”, “Візьми парасольку”(зі знаменитої туристичної локації з вулицею парасольок в Пасажі), або ж “хОчу солоденьке”, де замість літери “О” знаменитий торт “Ужгород” Валентина Штефаньо, або ж відомі ужгородські фрази на кшталт “Пой на кавіль” чи “Пой на набку”, – уточнив Головей.

Ентузіасти розробили Ужгороду власні туристичні стікери у Viber (ФОТО)

Він додав, що разом з колегами має на меті створити подібні стікери також для закарпатців — із місцевими колоритними ідіомами на кшталт “мачка би тя копнула” чи “йсе Мукачеве, дєтка” або ж “Я стою на кордоні”. Наразі на цей проект ужгородці збирають кошти на платформі Patreon.

Ентузіасти розробили Ужгороду власні туристичні стікери у Viber (ФОТО)

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *