Ексклюзивні маски. Або врятують, або звеселять (ВІДЕО)

Ексклюзивні маски фото

На запит суспільства ужгородські майстрині розпочали шити захисні маски. Якщо вони і не надто дієві, зате потішні і настроєві – кажуть рукодільниці. Оксана Варга об»єктивно оцінила ситуацію з цим засобом запобігання поширенню інфекції і перші дві маски пошила для синів.

Оксана ВАРГА, шиє текстильні маски

Діти не люблять чогось нового, одягати на них маски силою тоже не дуже весело, і ми у формі гри, я вирішила, пошила їм, щоб вони побігали –погралися, подуріли, якісь там свої історії вони там придумували, я пошила кілька масок для себе, для себе сім»ї, а потім вечері ми сиділи з ними, обговорювали новини, обговорювали ситуацію, говорили про наших бабусь, які далеко, і о я їм кажу, давайте, може я і іншим також пошиємо, бо масок в аптеці не має, давайте комусь згодиться, комусь буде в радість.

Схему для пошиву жінка вибрала найпростішу – за принципом класичної хірургічної маски. Каже, це, щоб пришвидшити процес.

Ми вирізаємо прямокутник, складаємо гармошечкою і для резинки тут теж роблю таку складочку.

Майстриня печворку Ірина Лукашенко вирішила своїми ексклюзивними масками повеселити людей.

Ірина ЛУКАШЕНКО, шиє текстильні маски

Така напруга навкруги, що мені здалося, що я маю такі гарні, кумедні тканинки і думала, що якщо я пошию маску таку веселу, то трошки розважу друзів, себе, чисто зшила три штучки такі з феєчками і все, а вже тепер шию, бо той пропросив, той попросив і сталося так, що це такий дуже вострєбований в такий час предмет, вот то ж мене сподвигло.

Ірина пропонує кілька варіантів для захисту обличчя.

Зробила таку викройку, на бюстік жіночий схоже – така, а потім уже зараз уже спробувала іншу, таку, що має таку додаткову кишеньку, у яку можна додати фільтри якісь там, якусь хусточку, навіть туалетну бумагу, це такі багаторазові маски.

На тлі здорожчання товарів і послуг безкоштовні маски від ужгородських майстрів виглядають, як краплина світла і надії в людей. Замовлень надходить багато і жінки не відмовлять нікому.

Ірина ЛУКАШЕНКО, шиє текстильні маски

Не хочу, мені за це не хочеться брати, мені здається, що знаєте, як російською кажуть: спасенне утопаючих, дело рук самих утопаючих, тобто — хай мої руки спасають когось, може і вправду спасуть, так думаю.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *