Дзюдоїсти ужгородської ДЮСШ 1 – кращі в командному заліку краю

дзюдо Ужгород фото

5 жовтня в Ужгороді пройшов чемпіонат Закарпатської області з дзюдо серед кадетів 2003-2005 рр.н.

Змагання носили характер відбіркових для участі в чемпіонаті України. Найчисельнішою командою на чемпіонаті була команда ужгородської ДЮСШ 1. Також приймали участь спортсмени обласної і районної спортшкіл та борці з Іршави. У неофіційному командному заліку дзюдоїсти ДЮСШ 1 посіли перше командне місце, виборовши 12 медалей різного ґатунку.

Чемпіонами області у складі дружньої ужгородської команди стали:

Камінський Андрій (вагова категорія 46 кг), Міхтонюк Іван (50 кг), Поляк Юрій (55 кг), Грицик Станіслав (60 кг), Мілюченко Андрій (73 кг).

Трішки не дотягнули до найвищої сходинки п’єдесталу і задовільнились срібними нагородами:

Матьовка Артем (50 кг), Вербич Валентин (55 кг), Субота Іван (60 кг), Мілюченко Олексій (66 кг).

Бронзовими призерами чемпіонату області стали:

Гроскопф Олександр (60 кг), Тимошкин Артур (66 кг) та Какабадзе Іван (73 кг).

Слід зазначити, що з 12 спортсменів ДЮСШ 1, які виступали на змаганнях, усі вони вибороли нагороди.