Джесіка з “Холостяка” розповіла подробиці шоу

джесіка холостяк фото

Дівчина надовго запам’ятається телеглядачам.

Мукачівка Антонія-Джесіка стала однією з найяскравіших учасниць 11 сезону шоу «Холостяк» в Україні. Дівчина ексклюзивно розповіла подробиці участі у проекті.

Як і будь-яка дівчина, в дитинстві я мріяла про принца та кохання, як у казці. Але в реальному житті не все так просто, тим більше я багато працюю, і часу та енергії на особисте життя залишається не так багато. А «Холостяк» вважається найромантичнішим проектом України, тому вирішила взяти участь в ньому. Увімкнула таку собі «паузу» в своєму житті і вирішила сконцентруватися на особистому щасті.

Джесіка розповіла, що холостяк Михайло Заливако їй відразу сподобався. Дівчина каже, що полюбляє такий типаж чоловіків: високий, голубі очі, світле волосся, а ще одразу відчувала його добру енергетику. А от про сам знімальний процес героїня шоу каже наступне:

Було дуже важко в перші дні звикати до такого ритму життя, та відсутність сну. На першій вечірці (яка тривала близько 36 годин) здається в нас був адреналін через який ми не могли заснути. Фізично дуже втомились.

Справжні почуття та сильна симпатія виникла тоді, коли Михайло почав проявляти увагу та демонструвати свою мужність щодо Джесіки. Дівчина каже, що тоді він дуже багато щиро посміхався дивлячись на неї.
Найважчим, зізнається красуня, був 10 епізод. Коли всі вже розїхались по домівкам, а не жили спільно в будинку.

Після свого побачення я тиждень сиділа одна, чекала церемонію троянд. З дівчатами жити було трішки легше, ніж одній.

А от найулюбленіший момент в шоу для Джесіки – це 9 серія. Тоді відбулось індивідуальне побачення, а в решті решт Михайло подарував не одну троянду, а цілий букет.
Джесіка розповіла і про конфлікти між дівчатами, що відбувались на зйомках.

Насправді не все було так серйозно, як це показали на телебаченні. Конфлікти маленькі звісно були поки ми не звикли одна до одної. Але кожна з дівчат розумна та вихована, тому всі легко спілкувались між собою.

І хоч з телевізійним холостяком не склалося, Джесіка вірить, що знайде справжнє кохання. Дівчина розповіла, яким має бути її обранець.

Він має бути відповідальним у всіх сеансах цього слова та мужнім. З ним я маю відчувати, що все легко та комфортно. А ще в нас має бути багато спільних інтересів та планів на майбутнє.

Джесіка каже, що не жалкує про участь у шоу. І називає це невеликим випробуванням.
А от на питання, чи стали після проекту ще більше залицятись хлопці, та чи з’явилися у Джесіки нові стосунки, дівчина відповіла загадково:

– Про це скоро дізнаєтесь в фінальному пост-шоу.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *