Два фестивалі млинців стартують сьогодні в Ужгороді (ВІДЕО)

Два фестивалі млинців стартують сьогодні в Ужгороді фото

11-й фестиваль «Ужгородська палачінта» та новий фестиваль — «Боздоська палачінта» — відбудуться завтра в Ужгороді. Свято млинців влаштують на різних локаціях міста.

«Ужгородська палачінта» пройде біля супермаркету на вулиці Собранецькій, сказав співорганізатор заходу Сергій Денисенко. За його словами, впродовж трьох днів – з 14 до 16 лютого – планують спекти майже 30 тисяч млинців із різними начинками. Стартують завтра об 11 годині.

СЕРГІЙ ДЕНИСЕНКО, співорганізатор фестивалю «Ужгородська палачінта»

Заплановано дуже багато різних подій, для молоді для закоханих пар, другий день у нас присвячений млинцям, бо це фестиваль млинців. В неділю в нас спортивний день, в нас буде чемпіонат з жиму лежачи, адже млинці не тільки їстівні, а на штанзі так само млинці. І кульмінацією буде фєєр-шоу і спалення зимової Маріїяк символ прощання з зимою і зустрічі весни.

Ще один фестиваль — «Боздоська палачінта» також почнеться завтра в Ужгороді. Там планують спекти метровий млинець, розповів заступник директора комунального підприємста «Підзамковий» Федір Коваль. Свято буде тривати в Боздоському парку до 16 лютого. Продукцію представлять майже 40 підприємців із Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької областей. Крім млинців, продаватимуть вина, м’ясо, сири та солодощі.

ФЕДІР КОВАЛЬ, заступник директора КП «Під замком»

Цукрова вулиця в нас буде, медовий квартальчик, сирний квартальчик. Самохарчова алея, яку ми вчора засипали, дощебнювали, щоб не було болото, освітлили її, ліхтарі поставили. Завтра у нас починається відкриття фут-кору, це у нас буде о 12 годині, далі концертна програма. До Дня Святого Валентина у нас буде битва діджеїв, заявлені три діджеї, в суботу буде в нас також насичена програма.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *