Дозволи на розробку проєктів землеустрою учасникам бойових дій надано

учасникам бойових дій дали землю фото

На сесії міськради Ужгорода сьогодні депутати прийняли рішення про надання учасникам бойових дій, юридичним та фізичним особам дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, а також їх затверджень.

Зокрема, затверджено проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок з подальшою передачею їх у власність 25 учасникам бойових дій. Крім того, депутати підтримали згоду на складання та затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та розглянули проєкт «Про визнання рішення міської ради 23.12.2015 р. № 71 таким, що втратило чинність».

Також поновлено дію договорів оренди земельних ділянок та 10 проєктів рішень про приватизацію земельних ділянок шляхом викупу, що згодом поповнить міський бюджет.
Лише два питання викликали дискусію сьогодні під час сесії – про ділянку на вулиці Замкові сходи та на вулиці Олександра Довженка,5. Після завершення засідання секретар міськради, яка сьогодні головувала, Андріана Сушко, прокоментувала їх ще раз детальніше.

“Звернення щодо земельної ділянки на вулиці Замкові сходи надійшло в наш Центр адміністративних послуг від одного з приватних підприємств, яке має за тією адресою будівлі. Звертатися з таких питань – це, безумовно, їхнє право. Проте оскільки ця територія – в центрі Ужгорода, в історичному ареалі, біля будівлі Хрестовоздвиженського кафедрального собору, депутати мали побоювання, що згодом там може йти мова про будівництво споруд, які не відповідають нашій історичній спадщині. Тому прийняли рішення про відмову.
Також з ініціативи міського голови Богдана Андріїва, який сьогодні у відрядженні, я, як секретар ради, дала протокольне доручення департаменту міського господарства та відділу землекористування підготувати проєкт про мораторій на виділення земельних ділянок в ареалі вулиць Капітульної та Замкових сходів.
Сьогоднішнє питання про ділянку викликало резонанс, хоча до проєкту рішення було критичне зауваження профільної земельної комісії – відмовити, тому ми вирішили дати таке протокольне доручення, щоб до кінця нинішньої каденції взагалі не було приводу подавати ніякі ініціативи на цій території.
Що ж до іншого питання – виділення земельної ділянки за адресою вул. Олександра Довженка,5 виключно під плямою забудови котельні, про що звернулася власниця будівлі, то оскільки підстав для відмови ні в земельної комісії, ні у депутатів загалом не було, то рішення підтримали”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *