Депутати облради привітали Заслуженого працівника культури України із ювілеєм

Депутати облради привітали Заслуженого працівника культури України із ювілеєм фото

Керівництво Закарпатської обласної ради привітало з ювілеєм Заслуженого працівника культури України, директора-художнього керівника, головного диригента Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Наталію Петій – Потапчук  Natalia Petiy-Potapchuk.

З вітаннями до ювілярки завітали голова Закарпатської облради Володимир Чубірко, керуюча справами облради Мирослава Ливч та депутатка облради Наталія Шетелея.

Обласні обранці від імені усього депутатського корпусу та виконавчого апарату облради привітали Наталію Йосипівну із ювілейним днем народження, побажали Миру, творчих успіхів та Божого благословення.

«Нехай Ваша праця й надалі буде натхненною та плідною, аби примножувалась велична культура нашого краю, виховуючи у нинішніх і прийдешніх поколіннях глибоку духовність та високе почуття краси», – зазначив Володимир Володимирович та висловив вдячність ювілярці за високий мистецький рівень, невтомний творчий пошук та піднесення культурного іміджу не тільки Закарпаття, а й усієї України.

У свою чергу Мирослава Ливч наголосила, що Закарпатський народний хор – це мистецька візитівка нашого краю, адже знаний не тільки в Україні, а й далеко за його межами своєю високою фаховою майстерністю та багатогранністю творчого репертуару. Посадовець подякувала усьому колективу за надану допомогу захисникам України із перших днів повномасштабного вторгнення і запевнила у подальшій підтримці з боку обласної ради.

Зі свого боку директорка Академії культури і мистецтв, обласна депутатка Наталія Шетеля подякувала керівниці хору за співпрацю та підтримку студентів Академії.

Наталія – Петій Потапчук подякувала гостям за теплі вітання та запевнила, що очолюваний колектив і надалі робитиме усе можливе для наближення Великої Перемоги та удосконалюватиме виконавську майстерність, бережливо збагачуючи музичну культуру рідного краю.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *