Чим сьогодні займаються комунальники Ужгорода

ремонти та прибирання фото

Сьогодні в Ужгороді обслуговувальні організації прибирають закріплені за ними території, на набережних Незалежності та Православній – із використанням спецтехніки.

Стихійні сміттєзвалища прибирають із вулиць Польової, В’ячеслава Чорновола, Бориса Тлехаса, Адама Міцкевича, Іштвана Сечені, Вілмоша Ковача, Олександра Попадинця та за адресами проспект Свободи,31, вул. Тиводара Легоцького,46,76,18.

Встановлюють дорожні знаки на Слов’янській набережній, відновлюють один із знаків біля будинку №67 на вулиці Минайській.

Ремонтують лінії вуличного освітлення на вулицях Нововолодимирській, Дмитра Менделєєва, на площі Едмунда Егана та за адресою вул. Юрія Жатковича, 2.

Прибирають на Пагорбі Слави, вивозять сміття з кладовища Барвінок. Викошують схил над річкою біля Студентської набережної та вулицю Станційну.

Триває реконструкція інженерних мереж на площі Шандора Петефі – прокладають каналізаційні та водопровідні трубопроводи на ділянці між перехрестями площі з вулицями Швабською та Робочою.

Продовжують викладати ФЕМ-плитку тротуарів та велодоріжок у рамках капремонту вулиці Тиводара Легоцького. На Слов’янській набережній біля входу до Боздоського парку укладають плитку на пішохідних доріжках та асфальтують велодоріжки, монтують лавки та елементи велопарковок.

Триває і капітальний ремонт вулиць Донської та Собранецької на ділянці між перехрестями з вулицями Василя Докучаєва та Олександра Грибоєдова.

Поточний ремонт – на вулицях Олександра Бородіна, Августина Волошина, Керченській, на вулиці Корзо роблять зливову мережу з перехопленням води, кришки зливоприймачів вуличних стоків ставлять на вулиці Олександра Довженка.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *