Чоловіча команда ужгородських «Карпат» гратиме в наступному сезоні чемпіонату України

Чоловіча команда ужгородських Карпат фото

Закарпатські гандболісти виступають у чемпіонаті України з 2016-го року.

Розпочинали закарпатці з Першої ліги, стали її чемпіонами (2018), після чого перейшли до Вищого дивізіону, «золото» якого завоювали двічі (2019, 2021), перед тим як в сезоні 2021/2022 дебютувати серед найсильніших – у Суперлізі. У 2020-му році «Карпати» грали у фіналі чотирьох Кубка України.

Для створення і розвитку команди за ці роки були докладені величезні зусилля. Це стало одним з аргументів того, що у безпрецедентно важкому для України 2022-му році «Карпати» вирішили знову заявлятись до Суперліги. Закарпатський клуб прагне зберегти чоловічий гандбол у регіоні. Склад «Карпат» зазнає змін, але чимало лідерів команди залишились. Включно з головним снайпером Ярославом Котюком, який буде суміщати ігрову діяльність із тренерською.

Про ужгородські «Карпати» перед сезоном 2022/2023 розповів віце-президент Федерації гандболу Закарпатської області, тренер ГК «Карпати» Юрій Бухлак.

Чоловіча команда ужгородських «Карпат» гратиме в наступному сезоні чемпіонату України

Юрій Бухлак, віце-президент Федерації гандболу Закарпатської області, тренер ГК «Карпати»:

Пре сезон 2022/2023

«Рішення про участь «Карпат» у сезоні Суперліги 2022/2023 приймалось на зібранні за участю президента Федерації гандболу Закарпатської області Олександра Ледиди та депутата Верховної Ради ужгородця Анатолія Костюха. Ми хочемо зберегти чоловічий гандбол у Закарпатті. Ми так важко працювали, щоб у нас з’явилася чоловіча команда і вона дійшла до Суперліги. Ми не хочемо все це поховати».

Про головного тренера «Карпат» та склад команди

«Ми провели переговори із тренерами і свою попередню згоду на те, щоб очолити команду «Карпати», дав Сергій Гордієнко з «Портовика». Незабаром він прибуде до Ужгорода і тоді буде прийматись остаточне рішення. Також є плани щодо переходу до «Карпат» чотирьох гравців з «Портовика». Переходить до нас один з гравців з харківського ХАІ-ФХГО.

Важливо, що кістяк нашого складу з минулого сезону зберігся, і хлопці вже тренуються разом. Це вісім гравців. Залишився в «Карпатах» наш найкращий снайпер Ярослав Котюк. Він сказав, що хоче грати у «Карпатах». Ярослав як і ще один з наших гравців Едуард Бойко став тренером СДЮСШОР «Карпати». Хлопці – молодці, набрали групу дітей і працюють з ними. Також у «Карпатах» тренуються Богдан Чубич, Олександр Польогкий, Олександр Місяйло, Денис Барутенко, Станіслав Кириленко, Салех Асіф Оглу Валієв».

Про фінанси та арену

«Розуміємо, що фінансово у цьому сезоні буде дуже важко, але ми хочемо зіграти у чемпіонаті і всі питання ми вирішемо. Для ігор є «Карпати Арена» (Золота Гора), а також мала зала спорткомплексу «Юність». Можливо, буде використана нова гандбольна зала Ужгородського наукового ліцею.

Ми будемо грати, однозначно. Мусимо грати. Чоловічі «Карпати» тільки почали підростати у своєму рівні і маємо зберегти цей рівень наскільки це зараз можливо».

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *