Чіпляються до дітей: у закарпатській громаді повідомляють про небезпечну ситуацію

дитячий майданчик дитина дівчина фото

Гуляти вночі у закарпатських громадах стає небезпечно.

В одній із громад на Закарпатті повідомляють про п’яних осіб, які розгулюють вулицями у нічний час доби та лякають неповнолітніх дітей неадекватною поведінкою.

До перехожих, як зауважують очевидці, чіпляються без вагомих причин просто на вулиці. П’яні особи підходять до малолітніх дітей, зокрема, до дівчат на автостоянках. Люди відзначають, що це фізично здорові й молоді люди

“Вочевидь не просихають від пянства. Не є їм війна і в пятах, бо мали б розум інакший. П’ють пиво й горілку та залишають розкиданими порожні пляшки поряд із магазинами. Щоразу їх повно у центрі села”, — каже пан Юрій.

Батьки б’ють на сполох через таку ситуацію та намагаються увечері не пускати дітей гуляти надто далеко від дому.

“Розвелось тих амбалів. Наші там на війні, а вони, мов на курорті у нас. П’ють і гуляють, вечорами перестрівають дітей, що ті потім бояться, приходять додому в страху”, — відзначає одна з очевидець пані Людмила.

Трапляються й ситуації, коли п’яний чи група осіб переслідують перехожого і від цієї компанії не так уже й легко позбутись.

Про один із таких випадків, що мав місце на Перечинщині, розповіли анонімно журналісту. За словами однієї з дівчат, кілька днів тому, коли та поверталась додому увечері, до неї підійшов незнайомець та почав підозріло себе поводити. Молодик, за словами очевидці, був під дією алкоголю, та намагався залицятись до дівчини. Від залицяльника вдалося втекти на той час та безпечно дістатись додому. Водночас, дівчина зауважує, перелякалася не на жарт. Після того інциденту не ризикує гуляти до пізніх годин зі знайомими чи ба більше — виходити на вулицю в пізній час.

Варто відзначити, останнім часом подібних випадків із розгулюваням п’яних осіб у громадах нічної доби почастішало. Поряд із цим у соцмережах побільшало й повідомлень із застереженням щодо нападів на людей невідомими. Подібну інформацію оприлюднили у мережі Фейсбук, де зазначалось про напад на жінку в Ужгороді.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *