Червона зона: медики Закарпаття вимагають запровадження суворих обмежень

Закарпаття не готове до послаблення карантину фото

До обласної влади звернулися керівники лікарень, що внесені в першу хвилю надання медичної допомоги хворим та просять вирішити питання введення червоної зони і вказують на те, що ситуація виходить з-під контролю.

Трохи раніше голова медичної комісії Ольга Олексик та секретар медичної комісії обласної ради Наталія Штефуца звернулися також до обласної влади з проханням вирішити зазначену проблему.

За результатами цього звернення Андрій Шекета направив листа до ОДА з проханням ініціювати вжиття негайно заходів через відповідний рівень комісії з ТЕБ та НС.

Ще раніше фракція Європейська Солідарність Закарпаття в обласній раді опублікувала відкрите звернення до влади з ініціативою зрозуміти, що ми в дуже складній ситуації. Народний депутат ВРУ Іванна Климпуш-Цинцадзе звернулася до Прем’єр-міністра Шмигаля з цим же питанням.

Наразі триває засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Певен, що відповідне адекватне рішення буде прийнято, але хочу також звернутися до людей: будьмо мудрим, обачними, обережними та здоровими. Більшість із цього переліку лежить в основі нашої власної відповідальності, пише у соцмережі Фб Denys Man.

Червона зона: медики Закарпаття вимагають запровадження суворих обмежень

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *