Черги вантажівок за містом.

черги вантажівок Ужгород фото

Сьогоднішній день розпочався із величезних черг на українсько-словацькому кордоні. Черги настільки довжелезні, що простягнулись майже до повороту на Перечин.

Черги вантажівок за містом.

Черги вантажівок за містом.

Черги вантажівок за містом.

Черги вантажівок за містом.Доповнення від 28.10.2018:

– оскільки сьогодні 28 жовтня ситуація аналогічна описаній вище, через місяць після виходу новини, то нам підказали в коментарях на Фейсбуці, що така ситуація повторюється, як мінімум один раз в квартал і виникає через те, що у водіїв закінчуються польські дозволи, і тому все, що експортується везуть через Словаччину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

11 коментарів для “Черги вантажівок за містом.”

  1. По понеділкам майже завжди така черга, бо після вихідних прикордонники не справляються.

    
   1. Сьогодні по іншій причині. Дивіться доповнення до статті про причину заторів, яка пов’язана із закінченням польських дозволів.

     
  2. Причин декілька. Як написали автори статті в доповненні це те, що закінчився польський дозвіл і всі їдуть через Словаччину. А друга причина, що не встигають оглядати на кордоні із словацького боку вантажівки. Це при тому, що порожні вантажівки їдуть без черги.

    
   1. У Фейсбуці пишуть, що словаки вирішили вже проблему і обіцяють таких заторів більше не робити. Подивимось чого варті їхні обіцянки.

     
    1. Декілька днів тому знову були такі черги. Правда все таки трохи менші, але були. Так що нічого словаки не зробили дієвого.

      
     1. Щось ви занадто критичні до словаків. Так швидко такі питання не вирішуються.

       
      1. Це у нас так швидко не вирішуються. Словакам реально вирішити швидко якщо буде в їхніх інтересах.

        
 1. Вздовж дороги стоїть поліція і штрафує за неувімкнене світло. Будьте уважні!

   
  1. Поліція зараз в другому місці – тільки що по новинам показували, що в центрі обстріляли п’яту школу. Директор позвонив в поліцію і повідомив, що на вихідних стріляли по першому поверсі. Зібралось купа журналістів і поліції. З травмата або пневматики скоріш за все.

    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *