Черговий програш ФК “Ужгород” від ФК “Діназ”

футбол Ужгород поразка фото

На жаль, в останній грі перед міжсезонням поступаємося “Діназу” із рахунком 3:2.

Попри те, що “ужгородці” значно активізувалися у другому таймі, забити третій та заробити бодай один заліковий бал у заключному матчі не вдалося. У другому таймі пропускаємо від “Діназу” вже на 51-й хвилині. Гол у ворота “Ужгорода” забиває двадцять третій номер вишгородців Помазан. На 22-й хвилині другого тайму голіпер “Ужгорода” тягне пенальті від “Діназу”!

А через декілька хвилин пропускаємо третій м’яч від Володимира Корєшкова та поступаємося вже з рахунком 3:1. Проте одразу ж після пропущеного “Ужгород” відповідає ударом Артема Корольчука з-за меж штрафного майданчика, але м’яч, на жаль, пролітає повз ворота. Ужгородці не здаються та майже одразу забивають. Автором другого голу стає Володимир Дуран. Та цього м’яча для нічиєї не достатньо.

Попри велику активність у другому таймі так і не вдається дотиснути “Діназ”. Тому у міжсезоння ідемо на 10 позиції у турнірній таблиці Другої ліги (Група А).