Чергова провокація: на Закарпатті невідомі розіслали “листи” про мобілізацію

кібербезпека компютер хакер ноутбук фото

Провокативна інформація була розіслана з електронної пошти, схожої на їх офіційну, але зареєстрованої на іншому доменному імені

На електронні адреси закарпатських ЗМІ невідомі особи розіслали фейкові листи від імені представників угорської нацменшини. Провокація мала на меті погіршити відносини між Україною та Угорщиною.

Про це у Telegram повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.

“Товариства угорської культури Закарпаття (ТУКЗ), у якій йшлося про те, що “уряд Угорщини вирішив надавати матдопомогу примусово мобілізованим до української армії закарпатським угорцям””, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ключовими елементами цього повідомлення стали етнічна приналежність та “примусова мобілізація”.

“Згодом з’явилось спростування від Товариства: “ТУКЗ… не поширювало інформації про надання матдопомоги окремим категоріям мобілізованих громадян… провокативна інформація була розіслана з електронної пошти, схожої на офіційну електронну пошту Товариства, однак зареєстрованої на іншому доменному імені””, – додають у відомстві.

В Центрі протидії дезінформації попереджають, що подібні провокації є інфотерором та спрямовані на погіршення відносин між Україною та Угорщиною для зниження оборонного потенціалу нашої країни.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *