Чемпіонат серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (ВІДЕО)

чемпіонат більярд фото

Чемпіонат з більярду серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату розпочався в Ужгороді.

Чемпіонат України з більярду серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату стартував в Ужгороді 11 грудня. Протягом 3 днів більярдисти з різних куточків країни боротимуться за першість. Проте захід не тільки має вагоме значення у спорті, адже останні шість років не проводився взагалі, а ще – для людей з фізичними вадами це спосіб відчути себе повноцінними, гарно провести час і поспілкуватися.

Спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату з 12 регіонів країни приїхали в Ужгород, аби взяти участь у Чемпіонаті України з більярду. Шість років такого рівня турнір не організовували. Тому – це важлива подія для більярдистів, а для людей з фізичними вадами дещо більше, ніж змагання.

Спортсмени вишикувалися у шеренгу, звучить гімн України, почесні гості промовляють вітальні слова – так урочисто відкривали Чемпіонату одному з більярдних клубів Ужгорода.

Протягом трьох днів з 11 по 13 грудня за першість змагатимуться майже півсотні спортсменів. Організатори також подбали про проживання і харчування більярдистів.

Сьогодні, 13 грудня, переможців урочисто нагородять. Передбачено кубки і медалі у 4 категоріях: на візках і стоячи, чоловіки та жінки.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *