Благодійники подвоїли усі внески, зроблені 24 серпня на рахунки Павлика Мотички

Павлик Мотичка акція подвоєння фото

2 353 360 гривень за день: усі кошти, зібрані для Павлика Мотички 24 серпня, подвоїли

Пожертви, зібрані під час «живого кола» у Мукачеві 24 серпня, склали 104 618 гривень, а всього на рахунки Павлика Мотички за день надійшло понад 1 мільйон гривень. Благодійники подвоїли усі внески, зроблені цього дня.

Про це повідомили на сторінках help.pavlik.sma у соцмережах Instagram та Facebook. На лікування Павлика 24 серпня зібрали рекордно велику суму – 1 176 680 гривень.

«Ця величезна сума надходжень складається не з кількох великих внесків, а з безмежної кількості невеличких пожертв, що є яскравим та переконливим свідченням того, наскільки багатою на добрі серця є Україна і наскільки ми – українці, вміємо об’єднатися заради світлої мети», – йдеться у дописі.

Благодійники подвоїли усі внески, зроблені 24 серпня на рахунки Павлика Мотички

Як зазначають, ця сума була подвоєна сім’єю Кирилка Кондрашева. Це, очевидно, і був той благодійник, імені якого спочатку не хотіли розголошувати.

У мережі можна знайти інформацію про те, що хлопчик з Костянтинівки на Донеччині, якого звуть Кирило Кондрашев, наприкінці червня цього року виграв укол Zolglensma від компанії Novartis у лотерею. Як і Павлик Мотичка, він народився зі спинально-м’язовою I типу. Результат лотереї став відомий, коли сім’я Кирила вже зібрала майже всю необхідну суму на рятівну ін’єкцію. 3 серпня хлопчик отримав препарат. Тепер родина Кирилка прагне допомогти іншим дітям з СМА.

На лікування закарпатця Павлика Мотички після 24 серпня вдалося зібрати більше 19 млн гривень, що становить всього 29% від необхідної суми.

Ініціатор «живого ланцюга» у Мукачеві Макс Адаменко стверджує, що міський голова Андрій Балога пообіцяв повторно провести благодійну акцію 1 вересня.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *