Безкоштовний проїзд учнів 1-11 класів забезпечуватиметься і надалі у дні навчання

Графік руху автобусів для перевезення медиків фото

Внесли зміни сьогодні на засіданні виконкому міськради Ужгорода і до рішення «Про безкоштовне перевезення учнів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Ужгород» (від 28.10.2020 № 386), – доповнили словами «за винятком вихідних, святкових днів та у період канікул».

Рішення діятиме із 1 березня 2021 року. Безкоштовний проїзд учнів 1-11 класів забезпечуватиметься і надалі у дні навчання.

Довідково: Статтею 5 Закону України “Про охорону дитинства” встановлено, що органи місцевого самоврядування можуть забезпечувати пільговий проїзд учнів до місця навчання і додому у порядку та розмірах, визначених органами місцевого самоврядування, та передбачати на це відповідні видатки з місцевих бюджетів.
Оскільки завершується термін договору з підприємством, яке виконує функції з організації та управлінням руху автобусів на міських маршрутах з використанням системи GPS-моніторингу, сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міськради затвердили умови проведення конкурсу на визначення, хто надаватиме такі послуги надалі, затвердили склад конкурсного комітету і підтримали рішення оголосити такий конкурс не менш ніж за 15 календарних днів.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *