Балога звернувся до МОЗ з проханням перевірити лабораторію Астра-Діа

звернення Балога підробка фото

Нардеп Балога звернувся до МОЗ з проханням перевірити лабораторію Астра-Діа, яка на Закарпатті видає фальшиві сертифікати про вакцинацію

Народний депутат Віктор Балога звернувся до Міністерства охорони здоров’я з проханням перевірити діяльність лабораторії Астра-Діа, лікарі якої видають фальшиві сертифікати про вакцинацію

Про це Балога написав на своїй сторінці у Фейсбук.

З його слів, “липові” сертифікати про вакцинацію, видані лікарями лабораторії Астра-Діа, були виявлені навіть у співробітників Мукачівської міської ради.

“Сподіваюсь, що МОЗ зволікати не буде, бо бачу, що купівля-продаж підроблених сертифікатів про вакцинацію – це вже не окремі випадки, а реальне стихійне лихо”, – написав Балога і оприлюднив “липові” сертифікати.

Заява Балоги дивна з огляду на те, що його соратник, лікар Віктор Петров, який був кандидатом в мери Ужгорода від команди Андрія Балоги, плідно співпрацює саме з лабораторією Астра-Діа. І саме в клініці Петрова Превеншн, всі аналізи робить лабораторія Астра-Діа, яку Віктор Балога звинувачує у фальсифікаціях сертифікатів.

Балога звернувся до МОЗ з проханням перевірити лабораторію Астра-Діа

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *