Бал угорських першокурсників відбувся в Ужгороді

Бал угорських першокурсників фото

Закарпатське угорськомовне товариство студентів та молодих дослідників організувало бал першокурсників 28 жовтня. На відміну від попередніх років, через епідемічну ситуацію свято провели у вузькому колі: крім організаторів, були присутні лише першокурсники та їхні батьки.

Першою гостей привітала голова товариства Інгрід Леврінц. Вона зазначила, що через карантин ці студенти не мали ані свята останнього дзвоника, ані банкету, ані урочистого відкриття навчального року у виші. Закарпатське угорськомовне товариство студентів та молодих дослідників не хотіло, аби й ця святкова традиція була відмінена, адже вона відіграє важливу роль як у житті першокурсників, так і Товариства.

– Для Закарпатського угорськомовного товариства студентів та молодих дослідників це не лише розважальний захід, а культурне дійство, яке дає можливість привітати студентів, котрі обрали навчання на батьківщині, – наголосила І. Леврінц.

Незважаючи на нетрадиційний формат проведення, присутніх розважали різноманітною культурною програмою, яскравим елементом якої був вальс першокурсників.

Відтак студенти першого курсу Українсько-угорського навчально-наукового інституту принесли урочисту клятву першокурсника, що стало вже традиційним елементом заходу, організованого Закарпатським угорськомовним товариством студентів та молодих дослідників. Затим старші студенти символічно квіткою посвятили їх у першокурсники.

Королем та королевою балу першокурсника обрали Тібора-Бенце Сабова та Анетту Сабов. Під час заходу виступив ансамбль народного танцю «Ритм» (Ritmus) села Есень. Музику для танцювальної частини вечора забезпечив Dj Miklov.

Вікторія Рего/Rehó Viktória

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *