Авіакомпанія Windrose заперечила повідомлення про припинення польотів в Ужгород

Президенти України та Словаччини обговорили роботу аеропорту Ужгород фото

Авіакомпанія Windrose спростувала інформацію про скасування регулярних рейсів із Києва до Ужгорода. Компанія повідомила, що справді тимчасово скасовує рейси до Чернівців і Миколаєва, однак рейси до Ужгорода будуть виконуватися.

Хоча минулого тижня прес-служба Windrose повідомляла про скасування рейсів за маршрутом Київ – Ужгород – Київ із 9 листопада.

В офіційному коментарі на сторінці Windrose у Facebook зазначається, що з 9 листопада 2021 року авіакомпанія призупиняє виконання авіаперевезень за двома маршрутами: Київ – Чернівці – Київ та Київ – Миколаїв – Київ.

«Після комплексного аудиту аеропорту м. Чернівці представники компанії Windrose надали рекомендації керівництву аеропорту щодо поліпшення певних технічних факторів, що впливають на виконання рейсів у зимовий період. За умови усунення всіх зауважень, рейси за цим напрямком буде відновлено. До аеропорту м. Миколаїв перельоти не будуть здійснюватися у зимовий період через низький попит. Рейси за маршрутом Київ – Ужгород – Київ будуть виконуватися двічі на тиждень за розкладом», – уточнюють в авіакомпанії.

Нагадаємо, про плани скасувати регулярні рейси Київ – Ужгород – Київ у четвер, 28 жовтня, повідомило Infopost.Media із посиланням на прес-службу компанії. За інформацією видання, причина скасування регулярного авіасполучення – технічна неготовність аеропорту «Ужгород» до роботи взимку. Неофіційно один зі співрозмовників видання зазначив, що проблема більше фінансова, ніж технічна, – брак попиту на рейси Київ – Ужгород – Київ.

Пізніше авіакомпанія на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомила, що з 9 листопада Windrose тимчасово призупиняє виконання рейсів за маршрутами Київ – Ужгород – Київ та Київ – Чернівці – Київ. Цей коментар компанії доступний на сторінці Windrose у Facebook і зараз.

Нагадаємо, про плани відновити регулярне авіасполучення між Ужгородом та Києвом після дворічної перерви стало відомо у квітні 2021 року: тоді народний депутат, керівник закарпатського осередку партії «Слуга народу» Микола Тищенко заявив про домовленості з компанією Windrose про запуск регулярних рейсів Київ – Ужгород – Київ з 1 червня 2021 року.

Відновлення роботи міжнародного аеропорту «Ужгород»

Міжнародний аеропорт «Ужгород» розташований безпосередньо біля словацького кордону – для зльоту і посадки в Ужгороді літаки повинні заходити в повітряний простір Словаччини. Його використання вимагає міжурядових домовленостей.

Сам аеропорт не працював з 2016 року, відколи сплив термін міжурядової угоди України та Словаччини про спільний повітряний простір. Авіасполучення було відновлено на невеликий термін у 2019 році – тоді аеропорт прийняв рейс авіакомпанії «Мотор Січ». Однак, того ж року підприємство припинило авіасполучення через «нерентабельність перевезень у напрямку Закарпаття».

Угоду про відновлення роботи міжнародного аеропорту «Ужгород» Україна та Словаччина підписала у вересні 2020 року. Крім того, у квітні 2021 року стало відомо, що національна авіакомпанія Windrose розпочне виконання регулярних рейсів на аеродром Ужгорода з 1 червня.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *