Apple відкрила офіційний офіс в Україні

айфон смартфон розшук iphone фото

Сьогодні, 30 червня, американська компанія Apple відкрила офіційний офіс в Україні. Компанія безпосередньо ввозитиме техніку в нашу країну і контролюватиме магазини офіційних дилерів.

Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

“Сьогодні Apple відкрила офіційний офіс в Україні. Такі новини свідчать про високий рівень довіри до України, які посилюють наш імідж і приваблюють нові інвестиції. Apple планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні”, – уточнив він.

Федоров також додав, що вчора стала доступною підтримка з боку компанії для користувачів українською мовою.

“Вже більше року ми з командою в тісній співпраці з Apple як з європейським, так і з американським офісом. Разом плануємо запускати нові послуги Apple для українських користувачів”, – додав міністр..

“Працюємо над тим, щоб адаптувати голосовий помічник Siri до української мови. Покращити рекомендації Apple Music для наших користувачів — створити окремі добірки з українськими виконавцями. За останній рік Україна здійснила прорив у діджитал-сфері і я радий, що міжнародні партнери розуміють це. Вдячний Apple за прояв особливої уваги до нашого ринку”, – підсумував він. Джерело: https://censor.net/ua/n3274322

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *