Андріїв у суді вимагатиме від Волошина 8 млн грн (ВІДЕО)

Андріїв вимагає гроші фото

Андріїв у суді вимагатиме від Волошина 8 млн грн на “коронну” реконструкцію площі Театральної.

Журналісти будуть уточнювати цю інформацію шляхом запиту. Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв у коментарі журналістам повідомив, що Ужгородська міська рада звернулася у суд з вимогою стягнення коштів з власника історичного комплексу «Корона», передбачених на реконструкцію площі Театральної.

Коментар міського голови щодо реконструкції Театральної

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв у коментарі журналістам ПравдаЄ повідомив, що Ужгородська міська рада звернулася у суд з вимогою стягнення коштів з власника історичного комплексу «Корона», передбачених на реконструкцію площі Театральної. Однак мер не зміг уточнити деталі: коли саме подали позов, стан розгляду судової справи тощо. Будемо уточнювати цю інформацію шляхом запиту, відповідь на який ми обов'язково опублікуємо на нашій сторінці. А поки що можете прочитати наш матеріал про "коронну схему", а також про те, як ужгородці залишились без реставрованої «Корони» та реконструйованої Театральної за посиланнями: http://karpatvisnuk.com.ua/all-news/koronna-sxema-yak-uzhgorodci-zalishilis-bez-restavrovano%d1%97-koroni-ta-rekonstrujovano%d1%97-teatralno%d1%97.html?fbclid=IwAR1o7SbpxI6XHPNaF9fH3uRC2e2hOsFupzxQYK7GvhmvRyn2KmdRTNN3hXQhttps://zakarpattya.net.ua/News/197464-Koronna-skhema-iak-uzhhorodtsi-zalyshylys-bez-restavrovanoi-Korony-ta-rekonstruiovanoi-Teatralnoi?fbclid=IwAR0SD3QVleF2kAU6oNWCIft0pAiXo0uHe8picl3pA2QiExMRhwhwho4_zYshttps://prozahid.com/iak-uzhhorodtsi-zalyshylys-bez-restavrovanoi-korony-ta-rekonstrujovanoi-teatralnoi/?fbclid=IwAR18ls5CrqusWZJWmV2cX2sh5SiUGplN3V0QivZBaE57iCps3lw75fG1QIAhttp://prozak.info/Suspil-stvo/Koronna-shema-yak-uzhgorodci-zalishilis-bez-restavrovanoyi-Koroni-ta-rekonstrujovanoyi-Teatral-noyi?fbclid=IwAR3niyt_5Dn88mqFEDybrrN6w8CdFiMG50ow6LZGo6-B2DXs6N_AD0L-uVMhttp://chas-z.com.ua/news/78701?fbclid=IwAR1JeeWWAZWXXeNGgUKIAbgckIF49_XwRhy8yY5PEWP-72G90uGO5b4c7A0

Publiée par ПравдаЄ sur Mercredi 11 décembre 2019

“Однак мер не зміг уточнити деталі: коли саме подали позов, стан розгляду судової справи тощо. Будемо уточнювати цю інформацію шляхом запиту, відповідь на який ми обов’язково опублікуємо”, – констатують журналісти.

Як раніше ми інформували, власником історичного комплексу “Корона” станом на нині є одіозний депутат Ужгородської міськради Іван Волошин, який переховується від правоохоронних органів за кордоном.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *