Айтішники Ужгорода візьмуться за розвиток рідного міста

Айтішники Ужгорода візьмуться за розвиток рідного міста фото

В парку Малий Галагов зберуться програмісти, щоб обговорити досвід інших міст та розвиток відповідної інфраструктури для розвитку IT-сектору в Ужгороді.

У суботу, 5 вересня, усіх зацікавлених та дотичних до IT-сфери запрошують на Uzhhorod IT Talk. На зустрічі обговорюватимуть досвід розвитку IT-інфраструктури в сусідніх обласних центрах та можливості міста Ужгород, а також механізми реалізації подібних проектів у нас.

Досвід сусідів

Запрошені гості з Львова та Івано-Франківська виступатимуть з доповідями про розвиток IT та роль власне міста у цих процесах. Також буде можливість обговорити перспективи розвитку Ужгорода в цьому напрямку. В кінці івенту буде час для нетворкінгу, організатори обіцяють пригостити усіх присутніх кавою та напоями, а також забезпечити дотримання усіх карантинних норм.

Організатори івенту, одним із яких є Микола Попович, провели попереднє дослідження, щоб створити конкретний перелік проектів, які б сприяли покращенню умов у регіоні та були б корисними і для бізнесу, і для IT-спільноти, також проконсультувалися та отримали цінні фідбеки від програмістів міста.

Дорадчий орган при мері міста

Другим кроком буде створення “Незалежної консалтингової групи” при майбутньому мері. Це буде орган, що займатиметься реалізацією таких проектів.

Більше обіцяють розповісти на події, яка відбудеться вже в цю суботу, о 18 годині, під шатром у парку Малий Галагов.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *