Аеропорт “Ужгород” імовірно запрацює вже цього літа

Президенти України та Словаччини обговорили роботу аеропорту Ужгород фото

Про розблокування роботи летовища повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму телеграм-каналі.

Про це повідомив у своєму Telegram міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Уряд схвалив проєкт угоди про використання частини повітряного простору Словаччини в аеропорту Ужгорода. Її підписання нарешті дозволить летовищу повноцінно приймати та відправляти рейси.

“Ми пройшли всі необхідні внутрішньодержавні процедури. Наступний крок – підписання самої угоди. Плануємо це зробити вже в липні”, – написав Криклій.

Нагадаємо, що про угоду у телефонній розмові обговорювали президенти двох країн – Володимир Зеленський та Зузана Чапутова. Ратифікація угоди, дозволить здійснювати польоти за будь якої погоди та у нічний час.

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров та директор Ужгородського аеропорту обговорювали пошук додаткових джерел фінансування, оскільки підприємство комунальне, на балансі Закарпатської облради. Аеропорт “Ужгород” з кінця жовтня 2019 року в черговий раз припинив приймати рейси.

У 2019 році працівники аеропорту понад 5 місяців не отримували зарплату, чимало з них написали заяви на звільнення. Тож трудовий колектив оголосив страйк. В Закарпатській ОДА переконали працівників аеропорту “Ужгород” припинити страйк.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *