77 млн грн на забезпечення киснем отримали медичні заклади Закарпатської області

забезпечення киснем отримали медичні заклади фото

У кінці 2020 року 77 млн грн на забезпечення киснем отримали медичні заклади Закарпатської області від держави.

Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний. За його словами, Закарпатська область на 74 відсотки забезпечена киснем.

Майже на 4, 6 млн грн за січень-лютий для усіх лікарень Закарпаття закуплено ЗІЗ за державні кошти.
За інформацією Анатолія Пшеничного, 58 тисяч 350 швидких тестів надійшло в область для швидкого діагностування СОVID-19.

Також у середині літа 2020 року керівництво Закарпатської ОДА разом із USAID та ГО «Відродження України-Закарпаття, куди входять всі волонтери області, підписали спільний меморандум про співпрацю.

У рамках співпраці закарпатські медичні заклади отримали допомогу від Агентства США з міжнародного розвитку.

Захисні одноразові комбінезони, респіратори, маски, бахіли, шапочки та захисні шоломи надійшли від Агенства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine та Chemonics для лікарень Закарпаття у рамках проєкту USAID “Зміцнення громадської довіри “.

За словами волонтерів краю, Агенство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine та Chemonics не вперше передає допомогу для Закарпастської області.

Закарпатські лікарні отримали захисний одяг: 1800 захистних одноразових комбінезонів, 6000 респіраторів ffp3, 20 000 одноразових масок, 60000 пар бахіл, 30000 шапочки та 600 захистних екранів( шоломи).Все розподілено між лікарнями області, які протистоять COVID-19.

Керівництво Закарпатської ОДА дякує волонтерам за пророблену роботу. А також представникам Агенства з США з міжнародного розвитку. Отримані медичні засоби направлені на подолання наслідків пандемії.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *