5 кав’ярням в Ужгороді погодили паспорти на літні тераси

Ужгородська міська рада фото 2

Паспорти відкритих літніх майданчиків для підприємницької діяльності надали на 1 рік

Паспорти терасам на базі стаціонарних закладів ресторанного господарства надали сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міськради підприємцям:

– на 28 місць на вулиці Поліни Осипенко (кафе);

– на 26 місць на площі Шандора Петефі, 8 «а» (кафе);

– на 36 місць на набережній Незалежності, 4 «а» (кафе);

– на 6 місць на площі Шандора Петефі, 25 (кафе);

– на 6 місць на площі Шандора Петефі, 12 (кафе).

Також надали дозволи на проведення робіт із порушення цілісності об’єктів благоустрою:

– ТОВ «Автодорремонт» для облаштування електропостачання, водопостачання та каналізації до нежитлового приміщення на вулиці Другетів, 103 за умови облаштування додаткового футляру у межах полотна проїжджої частини;

– Кучерявці Т.Я. для облаштування каналізації та водопостачання автозупинки у комплексі із торговим павільйоном на вулиці Капушанській, б/н.

Звернення ПрАТ «Івано-Франківськцемент» на такі роботи на вулиці Гранітній відклали на довивчення.

Розглянули на засіданні виконкому й питання щодо зовнішньої реклами. Одному підприємцю відмовили у видачі дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами на вулиці Швабській через те, що він подав неповний пакет документів. Питання щодо зміни місця розміщення білборда із вулиці Возз’єднання на перехрестя вулиць Миколи Бобяка–Возз’єднання не підтримали через перенасиченість на тому місці рекламоносіями, підприємцю рекомендуватимуть підшукати інше місце.

Також члени виконкому проголосували, щоб визнати соціальною рекламою інформаційні матеріали до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, рекламорозповсюджувача звільнять за період, коли така реклама розміщувалася, від сплати за тимчасове користування місцями розміщення засобів зовнішньої реклами.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *