30 випадків шахрайств на контролі в поліції

випадки шахрайств 30 фото

Слідчі Ужгородського відділу поліції встановлюють обставини справ, стосовно яких розпочато майже 30 кримінальних проваджень за статтею 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).

Більшість зареєстрованих фактів пов’язані з інтернет-покупками чи купівлею-продажем товарів через соціальні мережі. Кілька випадків стосуються телефонних дзвінків від осіб, які представляються працівниками банку і просять повідомити персональні дані, паролі, пін-коди банківських карток тощо.

Аби не стати жертвою шахраїв, поліцейські звертаються до громадян із проханням бути уважними та дотримуватися таких необхідних правил:

– не повідомляйте інформацію про платіжну банківську картку (номер рахунку, паролі, пін-коди, термін дії платіжних карток, кредитні ліміти, персональні дані) через Інтернет-мережу або по телефону;

– для оплати товарів використовуйте окрему платіжну картку з граничним лімітом вартості товару;

– необхідно використовувати сайти тільки перевірених інтернет-магазинів;

– в разі отримання вами телефонного дзвінка від псевдо-працівників банків або осіб, які називають себе працівниками поліції і вимагають грошові кошти, в жодному разі не повідомляйте свої персональні дані, інформацію про платіжну – банківську картку та не перераховуйте нікому грошові кошти, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *