21-річний закарпатець загинув на роботі

смерть квіти свічка фото

Із 21-річним працівником ТОВ «Закарпатенергокомплект» стався нещасний випадок і з летальним наслідком. Виконуючи роботи на лінії електромереж на висоті, хлопець упав і отримав травми, які призвели до його загибелі.

Молодий електромонтер працював на підставі цивільно-правового договору. Аналогічні договори мали укладені ще сім працівників цього товариства. Усі вони виконували роботи підвищеної небезпеки, котрі відповідно до вимог чинного законодавства потребують наявності відповідного дозволу.

А залучення суб’єктами господарської діяльності для виконання робіт підвищеної небезпеки на підставі ЦПД фізичних осіб, у яких відсутній вказаний дозвіл, є порушенням вимог законодавства про охорону праці та промислову безпеку.

Понад два роки тому спеціальна комісія розслідувала нещасний випадок. Власне, керуючись такою законодавчою нормою було винесено постанову про накладення штрафу на ТОВ за допуск 8 працівників без належного оформлення трудових відносин. Вважаючи постанову неправомірною, ТОВ звернулося з позовом до Закарпатського окружного адміністративного суду.

Перевіривши юридичну та фактичну обґрунтованість доводів сторін, оцінивши докази суб’єкта владних повноважень на підтвердження правомірності своїх дій та докази, надані позивачем, суд відмовив останньому в задоволені адміністративного позову. Таким чином, товариству таки доведеться сплатити штраф за порушення вимог законодавства про працю – у сумі понад мільйон грн.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *