1 млн грн на підтримку ЗСУ зібрали на матчі “Футбол заради перемоги” в Ужгороді

1 млн грн на підтримку ЗСУ фото

1 000 000 гривень на підтримку Збройних Сил України – такий загальний підсумок всеукраїнського благодійного матчу “Футбол заради перемоги” за участі легенд українського футболу та зірок шоубізнесу.

Матч відбувся у неділю, 27 листопада, на стадіоні «Авангард» в Ужгороді. І це ще не кінцева сума.

Про це повідомили на сторінці громадської організації «Ліга життя», яка є організатором матчу. Захід відбувся за підтримки Закарпатської обласної військової адміністрації, Ужгородської міської ради, футбольного клубу «Минай», Української асоціації футболу, Закарпатської асоціації футболу та ужгородського стадіону «Авангард».

1 млн грн на підтримку ЗСУ зібрали на матчі "Футбол заради перемоги" в Ужгороді

На головній арені краю зібралися Мирон Маркевич, Владислав Ващук, Станіслав Медведенко, Василь Вірастюк, Степан Казанін, Олександр Горяінов, КилимМен із гурту «Kalush», Євген Селезньов, Тарас Михалик, Володимир Єзерський, Катерина Нікітіна та інші відомі українські тренери, спортсмени, гумористи, ведучі, співаки, аби з допомогою гри мільйонів підтримати наших воїнів. До учасників матчу на полі також приєдналися голова Закарпатської ОВА Віктор Микита і його заступники Ігор Шинкарюк та Василь Іванчо.

Гравці поділилися на дві команди: «Збір на дрони» та «Збір на авто». Гравців матчу вивели поле вихованці дитячо-юнацької футбольної школи «Минай» та СДЮСШОР (Ужгород), а також діти загиблих воїнів із Ужгорода. Хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих у війні проти російських окупантів захисників.

Основний час матчу закінчився нічиєю – 6:6, у післяматчевому пенальті влучнішими були гравці команди «дронів», тож загальний рахунок 10:9 – на їхню користь. У перерві між поєдинком діяв благодійний ярмарок. Усі присутні мали змогу сфотографуватися із зірками. Також серед зареєстрованих глядачів розіграли футболку з автографами учасників футбольної зустрічі. Збирали й інші донати на підтримку наших військових.